Poznań

Biuro tłumaczeń – Poznań

Biuro tłumaczeń – Poznań, województwo wielkopolskie

Wybierz biuro tłumaczeń, które dopasuje usługi to twych potrzeb. Jeśli są Państwo zainteresowani wyborem najlepszych profesjonalistów do wykonania dla Państwa zlecenia to zachęcamy do kontaktu. Wiele konferencji nie odbyłyby się gdyby nie nasze wsparcie doświadczenia oraz wiedza techniczna, którą dysponujemy. Więcej informacji o naszych tłumaczach i dostępnych językach znajdą Państwo na odpowiednich stronach naszego serwisu.

tłumaczenia symultaniczne Poznań

Jednym z problemow z jakimi zmagają się tłumacze to konieczność szukania zleceń na dosyć zapełnionym rynku. Zwykle w wiadomościach gdy obserwujemy urywki obrad szczytów unijnych zobaczyć możemy przeszklone kabiny w których pracują właśnie tłumacze symultaniczni.

Pamiętajmy, że tłumaczenia konsekutywne nie sprawdzają się w przypadku większych konferencji, ponieważ wypowiedzi prelegenta muszą każdorazowo być tłumaczone a to wydłuża czas spotkania. Zajmujemy się językiem angielskim, francuskim oraz rosyjskim. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Tłumaczenia symultaniczne oraz konferencyjne to nasza specjalność Dla pierwszych klientów oferujemy usługi, które świadczymy po promocyjnych cenach. Wykonujemy tłumaczenia CV, od dawna specjalizujemy się w tego typu tłumaczeniach. Wielokrotnie braliśmy udział w konferencjach i posiadamy odpowiednie doświadczenie.

Potrzebujesz biura tłumaczeń w Poznaniu?

Do wykonywania tego zawodu niezbędne jest kilkuletnie szkolenie oraz praktyka w zawodzie gwarantująca jakość zwłaszcza w sytuacjach kiedy jest ona najbardziej wymagana. Świadczymy usługi tłumaczenia ustnego na terenie całej polski, choć biuro mamy w Poznaniu.

biuro-tłumaczeń-Poznań

Przez wiele lat udało nam się zdobyć wiele cennego doświadczenia oraz przydatnych umiejętności, które wykorzystujemy służąc pomocą naszym klientom. Jeśli zamawiają Państwo tłumaczenie symultaniczne proszę Pamiętać, że w takim wypadku niezbędne jest zaangażowanie dwóch tłumaczy.

tłumaczenie-konferencyjne-Poznań

Tłumaczenie warsztatów

Dzięki obeznaniu oraz automatyzacji wykonywanych tłumaczeń jesteśmy w stania wykonać niezbędne tłumaczenia w szybkim tempie po konkurencyjnych cenach. Nasze biuro obsługi przekaże wam informacje dotyczące szczegółów zlecenia oraz cennik.

tlumaczena-konsekutywne-Poznań

Tłumaczenie spotkań

Istnieje możliwość dostarczenia kabin tłumaczeniowych dla klientów, którzy mają takowe wymagania. Jeśli klient takowego życzenia nie wyrazi, spotkania będą tłumaczone konsekutywnie. Tłumaczymy również spotkania w fabrykach oraz innych zakładach produkcyjnych. 

angielski

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenia symultaniczne obejmują usługę wykonywaną przez parę tłumaczy. Zapraszamy do korzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy odpowiednio przeszkoloną do wykonywania zawodu tłumacza ustnego.

Poznań – nasze miasto

Poznań przez wieki ważne centrum handlowe, Poznań stał się znany z targów, które odbywały się tutaj od 1921 roku. Obecnie większość osób przyjeżdża do Poznania w celach biznesowych, ale historia i architektura miasta to także dobry powód do odwiedzenia. Poznań jest kolebką narodu polskiego i drugim głównym ośrodkiem pierwszego państwa polskiego, które powstało tu w średniowieczu. Teraz urzeka wielu ludzi swoim wspaniałym Starym Miastem

Poznań Przez wieki ważne centrum handlowe, Poznań stał się znany z targów, które odbywały się tutaj od 1921 roku. Obecnie większość osób przyjeżdża do Poznania w celach biznesowych, ale historia i architektura miasta to także dobry powód do odwiedzenia. Poznań jest kolebką narodu polskiego i drugim głównym ośrodkiem pierwszego państwa polskiego, które powstało tu w średniowieczu. Teraz urzeka wielu ludzi swoim wspaniałym Starym Miastem

Ratusz Poznań
Poznań – ratusz

Warto odwiedzić renesansowy ratusz, Wyspę Katedralną i rycerski zamek pruski. Chociaż miasto zostało w znacznym stopniu zniszczone podczas II wojny światowej, zostało ono gruntownie odnowione, a teraz można w pełni cieszyć się jego uroczym Starym Miastem i niektórymi znakomitymi muzeami i restauracjami. Poznań jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania Wielkopolski, a znajdziesz wiele znakomitych miejsc do odwiedzenia w pobliskich miastach. Należą do nich Gniezno, pierwsza stolica Polski, Kórnik ze wspaniałym zamkiem, Rogalin, gdzie rosną najstarsze dęby w Polsce i Wolsztyn z parową kolejką.

Poznań oferuje możliwość relaksu w jednym z licznych parków lub w pobliżu sztucznego Jeziora Maltańskiego, popularnej strefy rekreacyjnej mieszkańców Poznania i turystów.

Pofałdowane okolice Poznania ukształtowały zlodowacenie. Najwyższym punktem w obrębie miasta jest Moraska Hill (154 m npm). Pobliski obszar, znany jako Rezerwat Meteorytu Morasko, słynie z siedmiu kraterów utworzonych przez meteor, który spadł tam około 5000 lat temu. Podczas gdy rzeka Warta jest główną rzeką w mieście, istnieją również mniejsze dopływy, takie jak Wierzbak i Bogdanka.

Najstarsza część miasta znajduje się na wyspie o nazwie „Ostrów Tumski” (Ostrów Tumski), a śródmieście i Stare Miasto leżą na lewym brzegu rzeki. Poznań jest stolicą Wielkopolski, województwa zachodniopomorskiego. W regionie można znaleźć parki narodowe i krajobrazowe, jeziora i wiele innych atrakcji.

Powstanie Poznania jest ściśle związane z początkami państwa i narodu polskiego. Pierwsze osady słowiańskie na tym terenie pochodzą z IX wieku, kiedy zamek został zbudowany na wyspie Ostrów Tumski nad Wartą. Rozwój miasta nastąpił u księcia Mieszka i króla Bolesława Chrobrego, pierwszych polskich władców, a w 968 r. Utworzono tu biskupstwo. W tym czasie Poznań był jednym z dwóch kluczowych ośrodków państwa polskiego (drugi był pierwszą stolicą Polski, Gniezno). Po tym, jak czeski książę zniszczył oba miasta, stolica została przeniesiona do Krakowa. Poznań nadal odgrywał ważną rolę jako stolica Wielkopolski i główny bastion na zachodniej granicy kraju. Usytuowany na europejskim szlaku handlowym Poznań szybko się rozwijał. W XIII wieku na lewym brzegu Warty powstało nowe centrum miasta. Poznań rozkwitał w okresie renesansu zarówno pod względem gospodarczym, jak i kulturowym. Dwie szkoły wyższe powstały w XVI wieku: Akademia Lubrańskiego i Kolegium Jezuitów.

dworzec Poznań

dworzec Poznań

W następnych wiekach Poznań ucierpiał na inwazjach szwedzkich, pruskich i rosyjskich, które wraz z pożarami i epidemiami wyrządziły miastu wiele szkód. Ostatecznie w 1793 roku, po drugim rozbiorze Polski, Poznań znalazł się pod panowaniem pruskim, z krótką przerwą w latach 1807-1815, kiedy to był to oddział Księstwa Warszawskiego, założony przez Napoleona. Miasto przeżywało intensywny rozwój przemysłowy i stało się ważnym ośrodkiem wojskowym Prus, znanym jako Festung Posen (Forteca Poznań). Mimo, że został on skolonizowany i skolonizowany przez osadników pruskich, aktywny polski ruch narodowy opierał się polityce państwa, szczególnie w drugiej połowie XIX wieku. W 1918 r. Poznań powrócił do panowania polskiego w wyniku powstania wielkopolskiego przeciwko rządom niemieckim. W latach dwudziestych i trzydziestych rozwijał się jako ośrodek gospodarczy i edukacyjny, rozciągający się na prawy brzeg Warty. Niemiecka okupacja w latach 1939-1945 i bitwa o wyzwolenie miasta spowodowały ogromne zniszczenia, z których połowa została zniszczona. Po wojnie Poznań pozostał na terytorium Polski, które weszło w sowieckie strefy wpływów. W 1956 r. W Poznaniu wybuchły masowe strajki robotników niezadowolonych z sytuacji gospodarczej. Spontaniczna rebelia została zmiażdżona przez wojsko kosztem 70 osób.

 

biuro solacz

Poznań – Sołacz dawniej

Biuro tłumaczeń oferujące tłumaczenie symultaniczne ustne oraz konsekutywne

Jeśli pragniecie idealnie przetłumaczonego CV, które pozwoli wam zrobić wrażenie na rekrutujących was pracownikach to nasza firma powinna być idealnym rozwiązaniem. Oferujemy tłumaczenia ustne symultaniczne, konferencyjne oraz pisemne techniczne.
Pamiętajmy, że tłumaczenia konsekutywne nie sprawdzają się w przypadku większych konferencji, ponieważ wypowiedzi prelegenta muszą każdorazowo być tłumaczone a to wydłuża czas spotkania. Nasze agencja zajmuje się organizacją konferencji oraz tłumaczeń ustnych na terenie Poznania. Profesjonalizm w każdym calu. Obsługujemy Poznań oraz Wrocław.

Potrzebujesz biura tłumaczeń w Poznaniu?

Sprawdzaliśmy się wielokrotnie podczas konferencji oraz spotkań biznesowych, negocjacji, festiwali oraz imprez kulturowych. Oferta naszych usług tłumaczeniowych obejmuje przekład na angielski, niemiecki, rosyjski, francuski oraz włoski.

Świadczymy usługi tłumaczenia ustnego na terenie całej polski. Stanowimy zespół profesjonalistów, który jest w stanie obsługiwać konferencje. Naszą siedzibą jest Poznań, ale swe usługi świadczymy też za granicą. Kluczem do naszego rynkowego sukcesu jest rzetelność, elastyczność oraz współpraca z fachowymi tłumaczami. Ceny ustalamy z klientem na podstawie cennika, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do przejrzenia naszych kwalifikacji.

tłumaczenia pisemne

Wykonujemy tłumaczenia CV, od dawna specjalizujemy się w tego typu tłumaczeniach. Nasze biuro obsługi przekaże wam informacje dotyczące szczegółów zlecenia oraz cennik. Istnieje możliwość dostarczenia kabin tłumaczeniowych dla klientów, którzy mają takowe wymagania. Tłumaczenia symultaniczne obejmują usługę wykonywaną przez parę tłumaczy. Zapraszamy do korzystania z usług naszego przedsiębiorstwa.

Poznań, oferujemy tanie i dobre tłumaczenia konferencyjne

Jeśli zamawiają Państwo tłumaczenie symultaniczne proszę Pamiętać, że w takim wypadku niezbędne jest zaangażowanie dwóch tłumaczy. W przeciwnym wypadku, wykonanie zlecenia jest bardzo trudne. Do wykonywania tego zawodu niezbędne jest kilkuletnie szkolenie oraz praktyka w zawodzie gwarantująca jakość zwłaszcza w sytuacjach kiedy jest ona najbardziej wymagana. Zatrudniając nas są państwo obsługiwani przez doświadczonych specjalistów posiadających bogate i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie przekładów konferencyjnych. Wykonujemy tłumaczenia konferencyjne:

  • Konsekutywne
  • Symultaniczne (Kabinowe)
  • Pisemne

Nasi akredytowani pracownicy są tłumaczami przysięgłymi oraz członkami stowarzyszeń tłumaczy pracujący w zawodzie wiele lat. Dobra agencja tłumaczeniowa gwarantuje konkretne oraz profesjonalne tłumaczenia czy to na język angielski, niemiecki, włoski czy inny język. Tłumaczenie symultaniczne to typ tłumaczenia ustnego wykorzystywanego na konferencjach lub spotkaniach biznesowych. Więcej informacji o nas na naszej stronie internetowej. Często tłumacze symultaniczni pracują w parach, ponieważ praca ta jest niezwykle wymagająca i męcząca. Od dawna wspieramy projekty dużych i małych firm. Wspieramy też klientów indywidualnych, zwłaszcza podczas doboru odpowiedniego tłumaczenia konferencyjnego. 

Poznań – jak dojechać

Samochodem

Samochód
Do Poznania można dojechać autostradą A2 – opłata za korzystanie z niej (od zachodu: kierunek od granicy, dostęp od strony wschodniej: od Konina), drogi krajowe nr. 92, nie. 5 (kierunek wschód – zachód) i nie. 11 (północ – południe).
Centrum miasta objęte jest strefą parkingową. Opłata jest pobierana za każdy pojazd zaparkowany w strefie. Kierowcy płacą opłatę parkingową w parkometrach zlokalizowanych wzdłuż ulic w centrum miasta. Granice strefy parkingowej oznaczone są znakiem drogowym B-39.
Kierowcy przyjeżdżający do miasta powinni zostawić swoje samochody na strzeżonych parkingach i specjalnie przygotowanych parkingach buforowych rozmieszczonych wokół Strefy Parkingowej.

Pociągiem

Pociąg Wszystkie pociągi docierające do Poznania zatrzymują się na Dworcu Głównym w Poznaniu. Dworzec składa się z dwóch budynków: Hali Głównej i Dworca Zachodniego połączonych metrem. Dworzec PKP znajduje się w centrum miasta, tuż obok Międzynarodowych Targów Poznańskich. W holu głównym znajdują się kioski, sklepy, kawiarnie, bankomaty i punkt informacji miejskiej. Pasażerowie mogą dostać się do miasta tramwajem lub autobusem – najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się obok Dworca Zachodniego (Dworzec Zachodni). Tramwaje nr. 3, 5, 8, 11, 12, 14 odjeżdżają z przystanku „Dworzec Zachodni”. W pobliżu zjazdu z hali głównej znajduje się miejski przystanek autobusowy dla linii 68 i 59 (linia autobusowa 59 kursuje bezpośrednio na lotnisko Ławica). W nocy autobusy nocne również zbliżają się do przystanku. Aby dostać się do przystanku tramwajowego, pasażerowie powinni skorzystać ze schodów lub windy prowadzącej do Mostu Kolejowego (Most Dworcowy). Tam pasażerowie mogą korzystać z tramwajów nr. 6, 10, 11 i 18 z przystanku „Most Dworcowy”. Rangi TAXI zlokalizowane są obok Sali Głównej (pod Mostem Kolejowym), zjazdu Dworca Zachodniego i głównego wejścia do Centrum Poznania (przy ul. Wolnego Torku). Automatyczny system informacji o rozkładzie jazdy pociągów (nr telefonu): 19 757

Podróże powietrzne

Podróże powietrzne Port Lotniczy Ławica znajduje się 7 km od centrum miasta, w pobliżu trasy prowadzącej bezpośrednio do głównych punktów miasta, a także drogi wylotowej z Poznania do Berlina i Warszawy. Z centrum miasta można dojechać do centrum miasta linią 59, która prowadzi bezpośrednio do dworca kolejowego. Pasażerowie mają do dyspozycji klimatyzowane, przestronne hale przylotów i odlotów, a także biura podróży, elegancką restaurację, bary, sklepy, punkty wynajmu samochodów, punkt informacji miejskiej i obszar widokowy. Obok wyjścia z hali lotniska znajduje się ranking TAXI, warto jednak zadzwonić do radio taksi.

 

 

Jesteśmy biurem tłumaczeń specjalizującym się w tłumaczeniach symultanicznych

Od last skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań na polu tłumaczeń ustnych zwłaszcza konferencyjnych. Oferujemy elastyczne rozwiązania w zakresie przesyłu sygnału, kabin do tłumaczeń oraz innych niezbędnych elementów

Kontakt

Tel: 509662578

email: biurotlumaczenobsluga@gmail.com

tłumaczenie-symultaniczne angielski