Biuro tłumaczeń Szczecin

Zapraszamy do korzystania z usług naszego biura tłumaczeń zarówno przy tłumaczeniach ustnych jak i pisemnych.Dobra agencja tłumaczeniowa gwarantuje konkretne oraz profesjonalne tłumaczenia czy to na język angielski, niemiecki, włoski czy inny język. Zespół profesjonalistów, który z nami współpracuje to magistrowie filologii angielskich z uprawnieniami do wykonywania przekładu symultanicznego.

tlumaczenia-symultaniczne-szczecin

Jeśli pragniecie idealnie przetłumaczonego CV, które pozwoli wam zrobić wrażenie na rekrutujących was pracownikach to nasza firma powinna być idealnym rozwiązaniem. Jesteśmy elastyczni oraz dobrzy w swym fachu zapraszamy. Pamiętajmy, że tłumaczenia konsekutywne nie sprawdzają się w przypadku większych konferencji, ponieważ wypowiedzi prelegenta muszą każdorazowo być tłumaczone a to wydłuża czas spotkania.

Oferta obejmuje również darmową wycenę, która wykonywana jest niezwłocznie po dostarczenie zlecenia.
Służymy pomocą również przy tłumaczeniach symultanicznych. Takie zlecenia traktujemy szczególnie poważnie zapewniając wysoką jakość świadczonych usług tłumaczeniowych. Tłumaczenie symultaniczne to typ tłumaczenia ustnego wykorzystywanego na konferencjach lub spotkaniach biznesowych. Nasza firma oferuje tłumaczenia ustne na języki angielski, niemiecki, hiszpański, włoski oraz języki skandynawskie. Nasza firma zajmuje się dostarczaniem usług tłumaczenia ustnego symultanicznego oraz konsekutywnego na język angielski i niemiecki. Ponieważ tłumaczenia symultaniczne oraz konsekutywne to nasza specjalność, polecamy nasze usługi podczas konferencji oraz kongresów.

tlumaczenia-ustne-Szczecin
Konferencje i rozmowy – angielski

Naszą siedzibą jest Poznań, ale swe usługi świadczymy też za granicą. Kluczem do naszego rynkowego sukcesu jest rzetelność, elastyczność oraz współpraca z fachowymi tłumaczami.

tłumaczenia-konsekutywne-Szczecin
Tłumaczenia konsekutywne

Jeśli potrzebują państwo tłumaczeń symultanicznych lub konsekutywnych na terenie Poznania proszę odwiedzić naszą stronę internetową i zapoznać się z naszą ofertą.

tlumaczenia-konferencyjne-Szczecin
Wizyty studyjne – tłumaczenie

Nasi akredytowani pracownicy są tłumaczami przysięgłymi oraz członkami stowarzyszeń tłumaczy pracujący w zawodzie wiele lat. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Usługi biura tłumaczeń w Szczecinie

biuro-tłumaczeń-Szczecin

Dla pierwszych klientów oferujemy usługi, które świadczymy po promocyjnych cenach.
Nasze agencja zajmuje się organizacją konferencji oraz tłumaczeń ustnych na terenie Poznania. Oferujemy tłumaczenia ustne symultaniczne, konferencyjne oraz pisemne techniczne. Współpracujemy z dyplomowanymi tłumaczami, którzy ukończyli szkoły tłumaczy na wiodących polskich uniwersytetach i specjalizują się w tłumaczeniach symultanicznych. Często tłumacze symultaniczni pracują w parach, ponieważ praca ta jest niezwykle wymagająca i męcząca.

Zajmujemy się językiem angielskim, francuskim oraz rosyjskim. Ceny ustalamy z klientem na podstawie cennika, który dostępny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do przejrzenia naszych kwalifikacji. Dobra agencja tłumaczeniowa gwarantuje konkretne oraz profesjonalne tłumaczenia czy to na język angielski, niemiecki, włoski czy inny język. Jeśli potrzebują państwo tłumaczeń symultanicznych lub konsekutywnych na terenie Poznania proszę odwiedzić naszą stronę internetową i zapoznać się z naszą ofertą.

Szczecin – o naszym mieście

Szczecin

Szczecin jest największym miastem w północno-zachodniej Polsce. Położona wzdłuż Odry, zaledwie 10 km od granicy niemieckiej, jest zarówno polityczną, kulturalną, jak i przemysłową stolicą regionu zachodniopomorskiego. II wojna światowa zniszczyła większość historycznego centrum Szczecina. Zbudowano zaledwie kilka budynków, w tym ratusz z XV wieku i XVI-wieczną katedrę. Warto zwiedzić pozostałą część Starego Miasta, zabytkowe budynki wzdłuż promenady Odry (Wały Chrobego) oraz Zamek Książąt Pomorskich. Ponadto istnieje wiele dużych centrów handlowych, a Szczecin ma tętniące życiem i zróżnicowane życie nocne.

Zakupy w Szczecinie Istnieją dwa duże centra handlowe w centrum Szczecina i kilkanaście innych w bezpośrednim sąsiedztwie. Duża Galeria Kaskada otworzyła swoje podwoje we wrześniu 2011 roku i znajduje się niedaleko Galaxy Centrum, które jest największym centrum handlowo-rozrywkowym w regionie. Niedaleko centrum miasta Turzyn został w ostatnich latach odnowiony i rozbudowany, a obecnie oferuje ponad 200 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych.

Wyjeżdżasz w Szczecinie Najlepszym miejscem na znalezienie pubu w Szczecinie jest Stare Miasto. Tutaj jest sporo miejsc, w których można dostać dobre piwo lub przyzwoite wino. Alternatywnie możesz udać się do forulu. Księcia Bogusława X lub na Wał Chrobrego, gdzie znajduje się także wiele przyjemnych barów i restauracji. W Szczecinie znajdują się także ładne kawiarnie jazzowe oraz popularne kluby nocne.

Szczecin (polski Szczecin [ʂt͡ʂɛt͡ɕin], listen? / I) to stolica polskiego województwa zachodniopomorskiego. Powiatowe miasto, liczące prawie 410 000 mieszkańców, jest po Gdańsku siódmym co do wielkości miastem w Polsce. Stanowi centrum niemiecko-polskiej metropolii Szczecina z ponad 760 000 mieszkańców, która ma zostać przekształcona w europejski region metropolitalny z około milionem mieszkańców. Dzięki trzem uniwersytetom państwowym, Uniwersytetowi Szczecińskiemu, Politechnice i Uniwersytetowi Medycznemu miasto uniwersyteckie jest ważnym ośrodkiem badawczym i uniwersyteckim. Ponadto w Szczecinie istnieje kilka prywatnych szkół wyższych, takich jak Business School.

Historycznie, kulturalnie i turystycznie ważne jako zabytki Szczecina są m.in. zamek gryfa i katedra św. Jakuba na Starym Mieście, filharmonia i Hakenterrasse nad Odrą z Muzeum Narodowym. Najsłynniejszym klubem sportowym miasta jest klub piłkarski Pogoń Szczecin.

Szczecin leży w pobliżu południowego wybrzeża Bałtyku u ujścia Odry na Zalewie Szczecińskim, około 105 km na południowy wschód od Greifswaldu, 125 km na północny wschód od Berlina i 151 km na południowy zachód od Koszalina. Obszar miejski graniczy z przedmieściami na zachodzie kraju związkowego Meklemburgii-Pomorza Przedniego i Brandenburgii. Szczecin jest zatem zdecydowanie największym miastem w tej części Berlina, podczas gdy podobnie oddalony Cottbus ma tylko około ćwierć mieszkańców Szczecina, a Lipsk jest w połowie odległości od Berlina.

Szczecin, a także na zachód od Odry położonej powiat policki (powiat Pölitz) należą historycznie do Pomorza Zachodniego („Szczecin Zipfel”), natomiast na wschód od Odry znajduje się część województwa zachodniopomorskiego głównie dla historycznych hrabiów Pomorza.

Kompleksowa oferta biura – tłumaczenia symultaniczne i pisemne

Wielokrotnie z sukcesem pracowaliśmy podczas konferencji oraz spotkań biznesowych, negocjacji, festiwali oraz imprez kulturowych. Oferta naszych usług tłumaczeniowych obejmuje przekład na angielski, niemiecki, rosyjski, francuski oraz włoski.
angielski

Z jednej strony przed tłumaczem rozciąga się wizja sporych zarobków, z drugiej jednak strony ryzyko związane z kryzysem gospodarczym i możliwościami znalezienia zarobków to czynniki, które należy wziąć po uwagę. Przygotowując się do pracy można dla przykładu skończyć szkołę tłumaczy albo starać się przygotowywać do egzaminu tłumacza przysięgłego, co pozwoli nam osiągnąć większą wiarygodność jako tłumacze oraz zdecydowanie przekonać do siebie biura tłumaczeniowe.

Tłumaczenia szeptane

Jeśli wynajmiemy tłumacza konferencyjnego, to możemy mieć pewność, że zwykle są to osoby wykwalifikowane w tłumaczeniach konferencyjnych, czyli właśnie symultanicznych oraz konsekutywnych.

Tłumaczenia pisemne – angielski

Niektórzy tłumacze konferencyjni decydują się zdać egzamin przeprowadzany w Brukseli aby następnie podjąć pracę właśnie w strukturach unijnych.

Tłumaczenia podczas spotkań korporacyjnych

Jeśli pogubili się Państwo w tłumaczeniowej terminologii warto wcześniej poszukać informacji o tym, czym jest tłumaczenie symultaniczne a czym konsekutywne.

Szczecin, oferujemy tanie i dobre tłumaczenia

tłumaczenie-symultaniczne

Jeśli się uprzemy by pracować w zawodzie tłumacza, zachęcam do skończenia takiej szkoły oraz dołączenia do grona specjalistów, ale uwaga, najlepiej jest być jeszcze ekspertem w jakiejś dziedzinie takiej jak medycyna czy inżyniera.Zdobycie wiedzy jeszcze z innej dziedziny, oprócz samej umiejętności tłumaczenia symultanicznego, to dodatkowa fachowa wiedza, która umożliwi nam znalezienie dla siebie tłumaczeniowej niszy. Aby dostać się do stałej ekipy tłumaczy unijnych musimy zdać najpierw egzamin w Warszawie a następnie pojechać na praktyczny egzamin do Brukseli, jeśli okażemy się szczęśliwcami, którzy takowe egzaminy zdadzą, będziemy mieli możliwość podróżowania po Europie, ponieważ jeśli instytucja tego będzie od nas wymagała będziemy musieli na rok czasu rozstać się z Brukselą i pojechać do wyznaczonego kraju w celu zdobycia potrzebnej nam wiedzy językowej.

  • Konsekutywne
  • Symultaniczne (Kabinowe)

Tłumaczenia symultaniczne obejmują usługę wykonywaną przez parę tłumaczy. Tłumaczenia konsekutywne może wykonywać jeden tłumacz. Korzyści jakie przynosi tłumaczenie symultaniczne obkupione są sporym wysiłkiem jaki włożyć trzeba aranżując spotkanie, które wspomagać będzie cała gama urządzeń i różnorakiego sprzętu takiego jak mikser (służący obróbce audio) głośniki, mikrofony, okablowanie, kabiny tłumaczeniowe.

Jesteśmy biurem tłumaczeń specjalizującym się w tłumaczeniach symultanicznych

Od last skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań na polu tłumaczeń ustnych zwłaszcza konferencyjnych. Oferujemy elastyczne rozwiązania w zakresie przesyłu sygnału, kabin do tłumaczeń oraz innych niezbędnych elementów

Kontakt

Tel: 509662578

email: biurotlumaczenobsluga@gmail.com

tłumaczenie-symultaniczne angielski